Vacature Junior Fieldmanager - Kom jij ons team versterken? - NewSkool
18402
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-18402,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.2,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

VACATURE Junior Fieldmanager (Talentmanager)

VACATURE

Junior Fieldmanager (Talentmanager)

Ben je een échte Matchmaker die onze medewerkers aan opdrachtgevers kan koppelen?

En kun jij ons unieke concept goed overbrengen?

Dan spreken wij je graag, want wij zijn op zoek naar een enthousiaste Junior Fieldmanager!

Wat ga je doen?

 

Als Junior Fieldmanager zorg je voor de juiste match tussen opdrachtgever en (nieuwe) medewerker. Met als doel een tevreden opdrachtgever en een tevreden medewerker! NewSkool vindt het erg belangrijk dat onze medewerkers kunnen werken aan een leuke maar vooral ook interessante opdracht. Dit zodat ze hun opgebouwde kennis meteen kunnen toepassen in de praktijk.
Deze functie biedt een mooie opstap naar een Talentmanager functie waarbij je verantwoordelijk bent voor een team van medewerkers.

Als Junior Fieldmanager moet je zowel aandacht hebben voor de medewerker als voor de commerciële activiteiten. Je bent dan ook verantwoordelijk voor het uit de markt halen en signaleren van nieuwe aanvragen, het matchen van (toekomstig) beschikbare medewerkers op die aanvragen en het opstellen en versturen van aanbiedingen en contracten.

Dat doe je door;
• Het bewaken van de verschillende online portals en aankoopsystemen en aanvragen die binnenkomen per email.
• Het matchen van (toekomstig) beschikbare medewerkers op die aanvragen.
• Het onderhouden van het contact met tussenpartijen
• Het opstellen en versturen van aanbiedingen. Samen met je collega’s zorg je ook dat deze verzilverd worden door ze nauwkeurig op te volgen.
• Indien van toepassing een organiserende rol bij Sales campagnes.
• Als laatste zorg je dat alles op tijd en goed contractueel vastgelegd wordt. Je bent verantwoordelijk voor het gehele contractmanagement dus ook aflopende contracten.

Wat ga je doen?

Als Junior Fieldmanager zorg je voor de juiste match tussen opdrachtgever en (nieuwe) medewerker. Met als doel een tevreden opdrachtgever en een tevreden medewerker! NewSkool vindt het erg belangrijk dat onze medewerkers kunnen werken aan een leuke maar vooral ook interessante opdracht. Dit zodat ze hun opgebouwde kennis meteen kunnen toepassen in de praktijk. Deze functie biedt een mooie opstap naar een Talentmanager functie waarbij je verantwoordelijk bent voor een team van medewerkers.

Als Junior Fieldmanager moet je zowel aandacht hebben voor de medewerker als voor de commerciële activiteiten. Je bent dan ook verantwoordelijk voor het uit de markt halen en signaleren van nieuwe aanvragen, het matchen van (toekomstig) beschikbare medewerkers op die aanvragen en het opstellen en versturen van aanbiedingen en contracten.

Dat doe je door;
• Het bewaken van de verschillende online portals en aankoopsystemen en aanvragen die binnenkomen per email.
• Het matchen van (toekomstig) beschikbare medewerkers op die aanvragen.
• Het onderhouden van het contact met tussenpartijen
• Het opstellen en versturen van aanbiedingen. Samen met je collega’s zorg je ook dat deze verzilverd worden door ze nauwkeurig op te volgen.
• Indien van toepassing een organiserende rol bij Sales campagnes.
• Als laatste zorg je dat alles op tijd en goed contractueel vastgelegd wordt. Je bent verantwoordelijk voor het gehele contractmanagement dus ook aflopende contracten.

Wie zoeken we?

We zoeken een Junior Fieldmanager die past bij de ongedwongen NewSkool cultuur. Dat betekent energiek en sociaal. Je hebt een grote drive om bij de opdrachtgever te scoren maar je wilt ook graag de medewerkers op een leuke plek plaatsen. Je bent pro-actief en je wilt graag bijdragen aan het succes maken van de (nieuwe) medewerkers en de NewSkool klanten!

Een toekomstige Junior Fieldmanager bezit in ieder geval de volgende eigenschappen
• Minimaal HBO werk en denkniveau, bij voorkeur met een diploma om dit te bevestigen.
• 0 tot 2 werkervaring, bij voorkeur in een administratieve rol bij bijvoorbeeld een uitzendbureau.
• Je bent een pietje precies; in de contracten staat geen enkele fout.
• Je bent zeer zelfstandig, maar bent niet bang om soms ook hulp te vragen.
• Je bent een teamspeler en samenwerker. We zijn een klein bedrijf met een ongedwongen sfeer dus we zoeken een gezellige en sociale collega!

NewSkool

NewSkool is een detacheerder met een unieke aanpak. Uniek omdat de organisatie jonge, slimme en sociaal vaardige medewerkers inzet, die naast hun werk studeren (wo/hbo). De medewerkers zijn breed inzetbaar en met name thuis in de IT en finance. NewSkool werkt zowel voor grote bedrijven en organisaties, als voor het mkb en de overheid. Het bedrijf heeft ruim 80 medewerkers in dienst en is vooral actief in de Randstad.

Wat bieden we?

Het is een fulltime functie voor 40 uur, 32 tot 36 uur is eventueel bespreekbaar

Mogelijkheden om tijd en plaats onafhankelijk te werken

Een ruime onkosten en reisvergoeding

Een budget om een opleiding naar keuze te volgen

Een startsalaris van maximaal 2700 euro

Gezellige NewSkool borrels!

25 Vakantiedagen en indien van toepassing extra studiedagen

Een contract voor 7 maanden en daarna een vast contract

Veel meetings en activiteiten met andere NewSkoolers

Mogelijkheden om door te groeien in de richting van Talentmanager

Interesse?

Spreekt onze vacature Junior Fieldmanager je aan? Of heb je nog vragen over de vacature?

Solliciteer dan direct hieronder of neem contact op met Sophia Dekker, recruiter via sophia.dekker@newskool.nl of via 06 57 59 98 46.