Vacature Financial Controller - Kom jij ons team versterken? - NewSkool
19259
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-19259,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.2,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

VACATURE Financial Controller (junior)

VACATURE

Financial Controller (junior)

Heb je financiële ervaring in de zakelijke dienstverlening?

En zoek je een nieuwe baan bij een inspirerend bedrijf?

Dan komen we graag met jou in contact.

Wat ga je doen?

 

Als junior Financial Controller vervul je een spilfunctie in de financiële administratie van NewSkool, natuurlijk samen met anderen, zoals onze administrateur en accountant. Je levert een bijdrage aan financiële analyses en rapportages, coördineert de salarisadministratie, werkt mee aan het opstellen van kwartaal- en jaarcijfers en verzorgt grootboekrekeningen ter voorbereiding van de maandafsluitingen.

 

Daarnaast ben je sparringpartner voor de directie en heb je een actieve rol bij het opstellen van jaarplannen, het verbeteren van administratieve processen en het opleveren van rapportages. Ook verzorg je het functioneel beheer van gebruikte applicaties.

Wat ga je doen?

Als junior Financial Controller vervul je een spilfunctie in de financiële administratie van NewSkool, natuurlijk samen met anderen, zoals onze administrateur en accountant.

Je levert een bijdrage aan financiële analyses en rapportages, coördineert de salarisadministratie, werkt mee aan het opstellen van kwartaal- en jaarcijfers en verzorgt grootboekrekeningen ter voorbereiding van de maandafsluitingen.

Daarnaast ben je sparringpartner voor de directie en heb je een actieve rol bij het opstellen van jaarplannen, het verbeteren van administratieve processen en het opleveren van rapportages. Ook verzorg je het functioneel beheer van gebruikte applicaties.

Wie zoeken we?

We zoeken een Financial Controller die van aanpakken houdt en die goed past binnen de ongedwongen NewSkool cultuur.

De Financial Controller beschikt in ieder geval over de volgende ervaring en eigenschappen:
• Een financiële opleiding op hbo- of wo-niveau
• Twee jaar financiële werkervaring, bij voorkeur in de zakelijke dienstverlening
• Is leergierig en ambitieus en gaat actief op zoek naar de informatie achter de cijfers, ook al lijkt alles te kloppen
• Kan goed zelfstandig werken, maar ook in teamverband
• Is communicatief vaardig en sociaal in de omgang met collega’s
• Is flexibel en heeft geen 9 tot 5 mentaliteit
• Heeft ervaring en/of affiniteit met Exact Online

NewSkool

NewSkool is een detacheerder met een unieke aanpak. Uniek omdat de organisatie jonge, slimme en sociaal vaardige medewerkers inzet, die naast hun werk studeren (wo/hbo). De medewerkers zijn breed inzetbaar en met name thuis in de IT en finance. NewSkool werkt zowel voor grote bedrijven en organisaties, als voor het mkb en de overheid. Het bedrijf heeft ruim 70 medewerkers in dienst en is vooral actief in de Randstad.

Wat bieden we?

Fulltime functie voor 40 uur

Salaris tussen € 2.800 en € 4.000 (afh. van opleiding en ervaring)

Ruime onkostenvergoeding

Bij goed functioneren een vast contract na 7 maanden

Mogelijkheid om een opleiding naar keuze te volgen

25 Vakantiedagen en, indien van toepassing, extra studiedagen

Regelmatig interne thema-avonden

Voldoende ruimte voor gezelligheid met andere NewSkoolers

Interesse?

Spreekt onze vacature van junior Financial Controller je aan? Solliciteer dan direct. Solliciteren is mogelijk tot en met 30 juni 2019.

De procedure bestaat uit twee gesprekken, een capaciteitentest en een persoonlijkheidsonderzoek.

Heb je vragen over de vacature? Neem dan contact op met Ruud van Tol per mail ruud.van.tol@newskool.nl of via 070 335 10 22.