OUT WITH THE ‘old’

IN WITH THE ‘new’

NewSkool krijgt per 1 januari een nieuwe directie

OUT WITH THE ‘old’

IN WITH THE ‘new’

NewSkool krijgt per 1 januari een nieuwe directie

In deze NewNews rubriek bespreken we nieuws binnen en buiten NewSkool: en nieuws dat hebben we! Vanaf 1 januari geeft de huidige directie van NewSkool, bestaande uit Melchior, Alexander en Ruud, het stokje over aan Floor en Sophia. Daarmee maken de oprichters van NewSkool plaats voor nieuw talent om het NewSkool team te gaan leiden. In gesprek met Melchior komen we onder andere te weten waarom deze beslissing genomen is, wat de nieuwe rol van de eigenaren wordt, waarom Floor en Sophia zo’n sterk team zijn en wat er gaat veranderen voor medewerkers en klanten van NewSkool.

Waarom hebben jullie als eigenaren deze beslissing genomen?
“Het idee om als eigenaren van NewSkool uit de directie te stappen, bestaat al langer. Binnen NewSkool roepen we altijd dat we durven te investeren in talent en wat is er dan mooier om mensen uit onze eigen staf deze kans te geven – het past perfect bij onze filosofie. Daarnaast merkten we al langere tijd dat drie kapiteins op één schip, ondanks dat we hier altijd een weg in hebben gevonden, niet altijd eenvoudig is. We hebben al eerder geprobeerd om als directie ruimte te maken voor nieuw talent, maar toen waren de omstandigheden en timing niet goed. We geloven dat het nu wel het juiste moment is. Het team werkt al grotendeels zelfstandig en we hebben aan Floor en Sophia twee heel goede vervangers. Maar het blijft natuurlijk wel een grote beslissing en dat merken we ook binnen het team. Veel medewerkers vinden het best een spannende ontwikkeling en dat is heel begrijpelijk. Toch zijn we er zeker van dat dit team er samen een succes van gaat maken.”

 

Wat wordt jouw nieuwe rol binnen NewSkool?
“Ik blijf als aandeelhouder en eigenaar wel (op afstand) betrokken bij NewSkool. Beslissingen mag de nieuwe directie samen met het team nemen, maar we zullen de komende periode wel maandelijks blijven overleggen. Daarnaast staan we natuurlijk altijd klaar voor vragen en kunnen we het waarschijnlijk niet laten om nog hier en daar wat advies te geven.”

 

Floor en Sophia gaan samen de nieuwe directie vormen, waarom juist zij?
“Binnen NewSkool is er geen sprake van een glazen plafond en krijgen talenten de kans om door te groeien. Floor en Sophia, twee jonge, ambitieuze en getalenteerde vrouwen, passen perfect in dat plaatje – zij vertegenwoordigen waar NewSkool voor staat. Daarnaast hebben ze door de jaren heen bij NewSkool bewezen over alle kwaliteiten te beschikken om deze functie op zich te nemen.

 

Wat Floor en Sophia verder een sterk team maakt, is dat ze verschillende persoonlijkheden hebben die elkaar goed aanvullen. Floor is heel direct, zit vol energie en durft snel knopen door te hakken, terwijl Sophia juist veel rust uitstraalt en heel weloverwogen beslissingen neemt – die combinatie zorgt voor een goede onderlinge dynamiek. Wat hun rol binnen NewSkool wordt? Om het met een sportteam te vergelijken, worden ze niet de coaches, maar eerder de aanvoerders. Het team neemt samen beslissingen en is samen verantwoordelijk voor het succes van NewSkool: dat is altijd zo geweest en zal ook nu zo blijven.”

 

Gaat er veel veranderen voor medewerkers en klanten van NewSkool?
“Natuurlijk gaat er een frisse wind waaien met Floor en Sophia aan het roer, maar voor klanten en medewerkers zal veel hetzelfde blijven. Waar we als NewSkool voor staan, onze unieke werkwijze, onze doelstellingen en onze wensen voor de toekomst, blijven hetzelfde. Dat zit in het DNA van NewSkool.”

 

Waar ben je trots op als je terugkijkt op de afgelopen 15 jaar NewSkool?
“Ik ben er trots op dat we het concept van NewSkool al die jaren overeind hebben gehouden. Van de economische crisis tot de coronacrisis, we hebben ons hoofd altijd boven water gehouden en samen met ons team een succes van NewSkool weten te maken. Daarnaast is het geweldig om de persoonlijke en professionele ontwikkeling van medewerkers van dichtbij mee te mogen maken. We hebben zo veel mensen zien groeien en geholpen met een prachtige start van hun carrière – daar kun je niet anders dan trots op zijn.”

 

En wat nu? Wat zijn je plannen voor de toekomst?
“Deze vraag stellen veel mensen mij, maar om eerlijk te zijn ben ik daar nog niet zo mee bezig. Pensioneren in een villa op de Bahama’s behoort in ieder geval nog niet tot de mogelijkheden. Stilzitten en nietsdoen zal het ook niet worden. Wat ik wel wil doen, daar ga ik de komende tijd eens rustig over nadenken.”

december 2022

Herkennen van onondekt talent

Flexibiliteit voor iedere opdrachtgever

Jonge en gemotiveerde medewerkers

Floor en Sophia

 

Afgelopen 15 jaar hebben Melchior, Alexander en Ruud een fantastisch bedrijf opgezet en laten groeien. We hebben hier de afgelopen 5 jaar ons steentje aan bijgedragen en op de achtergrond al veel van hun werkzaamheden over kunnen nemen. Floor heeft als Trainee bij verschillende klanten gewerkt, waarna ze in de rol als Fieldmanager intern is komen te werken. Sophia heeft na haar studie Social and Organisational Psychology, de recruitment afdeling binnen NewSkool opgezet en is nu werkzaam als Talentmanager. Wij staan erg achter het concept van NewSkool en zijn enorm gemotiveerd om nog meer talent op deze manier de arbeidsmarkt op te helpen.

 

Benieuwd geworden? We staan je graag te woord!

Floor  directie NewSkool 06 34 10 62 05

Sophia  directie NewSkool 06 57 59 98 46

Floor en Sophia

 

Afgelopen 15 jaar hebben Melchior, Alexander en Ruud een fantastisch bedrijf opgezet en laten groeien. We hebben hier de afgelopen 5 jaar ons steentje aan bijgedragen en op de achtergrond al veel van hun werkzaamheden over kunnen nemen. Floor heeft als Trainee bij verschillende klanten gewerkt, waarna ze in de rol als Fieldmanager intern is komen te werken. Sophia heeft na haar studie Social and Organisational Psychology, de recruitment afdeling binnen NewSkool opgezet en is nu werkzaam als Talentmanager. Wij staan erg achter het concept van NewSkool en zijn enorm gemotiveerd om nog meer talent op deze manier de arbeidsmarkt op te helpen.

 

Benieuwd geworden? We staan je graag te woord!

Floor  directie NewSkool 06 34 10 62 05

Sophia  directie NewSkool 06 57 59 98 46

nieuwe directie mobiel